| Description |
|---|
Cheapest Product Available. Best 80cm Long Curly Lovelive Anime Wigs Synthetic Hair High Quality Mix Purple Cosplay Wigs Anime highkanekalon Perucas. Evaluate your cheap price with best worth online store. Find your very best price product with trust store Purchasing online. Document Review : 80cm Long Curly Lovelive Anime Wigs Synthetic Hair High Quality Mix Purple Cosplay Wigs Anime highkanekalon Perucas Hot Price !! 80cm Long Curly Lovelive Anime Wigs Synthetic Hair High Quality Mix Purple Cosplay Wigs Anime highkanekalon Perucas. Buy around the merchant across the internet searching and browse recommendations. For anyone who is trying to find80cm Long Curly Lovelive Anime Wigs Synthetic Hair High Quality Mix Purple Cosplay Wigs Anime highkanekalon Perucaswith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 80cm Long Curly Lovelive Anime Wigs Synthetic Hair High Quality Mix Purple Cosplay Wigs Anime highkanekalon Perucas Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Wig |
| Can Be Permed | Yes |
| Lace Wig Type | None Lace Wigs |
| Net Weight | 280g |
| Cap Size | Medium |
| Brand Name | RockStar Wigs |
| Style | Curly |
| Wigs Type | Cosplay Wigs |
| Model Number | MS-043B |
| Length | Long |
| Length | 80cm |
| The size of hairnet | Can be adjusted to about 57cm |
| The material of hair | High resistant fiber |
| Product Keywords |
|---|
| wig plus, wig package, wig human,cheap wig plus,high quality wig package, buy wig human, free shipping wig human |
