| Description |
|---|
Big Discount Product Available. SALE 10A Human Hair Peruvian Lace Frontal Body Wave Virgin Hair Accessories French Swiss Lace Frontal Natural Black 1pc Lace Front. Assess your cheap price with best worth online store. Find your very best price product with trust store Buying online. Document Review : 10A Human Hair Peruvian Lace Frontal Body Wave Virgin Hair Accessories French Swiss Lace Frontal Natural Black 1pc Lace Front Big SALE Price !! 10A Human Hair Peruvian Lace Frontal Body Wave Virgin Hair Accessories French Swiss Lace Frontal Natural Black 1pc Lace Front. Order around the merchant online searching and browse testimonies. For anyone who is trying to find10A Human Hair Peruvian Lace Frontal Body Wave Virgin Hair Accessories French Swiss Lace Frontal Natural Black 1pc Lace Frontwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 10A Human Hair Peruvian Lace Frontal Body Wave Virgin Hair Accessories French Swiss Lace Frontal Natural Black 1pc Lace Front Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Brand Name | NOBLE QUEEN Hair |
| Density | 130% |
| Net Weight | 75g-125g |
| Base Material | French Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Peruvian Hair |
| Model Number | Lace Frontal Closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| body wave peruvian Human hair extension | 10A remy virgin human hair Peruvian top quality |
| Peruvian virgin hair fronttal | 1B# natural black Peruvian hair weave bundles |
| 10A unprocessed virgin hair | Peruvian human hair extension hair weave hair weft |
| Lace Frontal With Baby Hair | 10A virgin brazilian human hair weave with closure |
| 1pc sample on sale bleacked knots | Fast Free shipping by DHL 3-5 days to America |
| loose wave,body wave,deep wave | No Chemical No Smell No Shedding Tangle Free |
| straight,kinky curly | Body Wave Loose Wave Straight Deep Wave Kinky Italian Franch Curly |
| swiss lace accessories,french lace | Russia Peruvian Malaysian Indian Mongolian Brazilian Virgin Hair Etc |
| Peruvian virgin hair body wave frontal | 4pcs/lot,Brazilian Virgin Hair Extension 3pcs Hair Bundles |
| 3 bundles 1 piece top closure | GuangZhou Noble Queen Hair Products |
| Product Keywords |
|---|
| hair rosette, hair strightener, hair accessories clip,cheap hair rosette,high quality hair strightener, buy hair accessories clip, free shipping hair accessories clip |
