| Description |
|---|
Promo item Available. Cheapest 7A Malaysian Closure 4x4 Body Wave Closure 8'' 20'' Free Middle Part Cheap Closure Knots. Evaluate your cheap price with finest value online store. Choose your cheapest price product with trust store Shopping online. Content Review : 7A Malaysian Closure 4x4 Body Wave Closure 8'' 20'' Free Middle Part Cheap Closure Knots Best Price Price !! 7A Malaysian Closure 4x4 Body Wave Closure 8'' 20'' Free Middle Part Cheap Closure Knots. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to find7A Malaysian Closure 4x4 Body Wave Closure 8'' 20'' Free Middle Part Cheap Closure Knotswith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 7A Malaysian Closure 4x4 Body Wave Closure 8'' 20'' Free Middle Part Cheap Closure Knots Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Material Grade | Remy Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Human Hair Type | Malaysia Hair |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color of Lace | Light Brown |
| Type | Lace Closure |
| Brand Name | mstoxic |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Net Weight | 50g |
| Made Method | Hand Tied |
| Model Number | Malaysia Virgin Hair Lace Closure Body Wave |
| Texture | Body Wave |
| color | pure color |
| material | human virgin hair |
| length | 8-20" |
| lace size | 4x4 |
| type | lace closure |
| style | body wave |
| Packing: | For small order we will pack with plastic bags |
| Baby Hair: | Around Front and Perimeter |
| Hair Grade | 7A the best silk closure |
| Product Keywords |
|---|
| malaysian closure, 7a malaysian closure, cheap closure,cheap malaysian closure,high quality 7a malaysian closure, buy cheap closure, free shipping cheap closure |
